Kırklareli Kons İş İlanı

Kırklareli kons bayan iş ilanları, Kırklareli kons iş ilanı,

Az bir maaş ile çalışmak istemeyenler alternatif iş imkanına yönelmektedir. Bu nedenle özellikle eğlence sektörü, kısa zaman da büyük paralar kazanmak isteyen insanlar için uygun bir alandır. Bir gece kulübünün çalışanları, yaptıkları işlere bağlı olarak farklı ücretler almaktadır. Bu sebeplerden dolayı eğlence sektöründe çalışmak isteyen bayan ekip arkadaşları aramaktayız.

En az 18 yaşını doldurmuş kendine ve fiziğine güvenen, diksiyonu düzgün, güler yüzlü Kırklareli ilimizde yüksek yevmiye ile bayan kons elemanı işe alınacaktır.

Kons bayanlara sağlanacak imkanlar; 700 ile 1500 TL arası yevmiye sgk, yol, yemek sağlanmaktadır. Ödemeler günlük ve sözleşme bulunmamaktadır. Huzurlu ve güven içeresinde çalışma imkanı sunulmaktadır. İstediğiniz şehir ve ilçelerden bize ulaşabilir 7/24 açık numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz.

Kırklareli ili ve çevre illerde çalışmak üzere bayan kons ve garson arkadaşlar aranmaktadır. Bu ilan  kons olarak gazino, kulüp, bar gibi eğlence mekanlarında konsomasyon görevi yapmak isteyen bayanlar içindir. Personel alım kotamız yoktur. Bu ilan süresiz olarak açıktır. Bizimle çalışarak yüksek gelir elde edebilir yüksek bir gelir ile iyi bir kons kadını olabilirsiniz. Huzurlu ve güvenli gazinolarda konsomatris olmak isteyen tüm bayanları ilanımıza başvuru yapmaları için bekliyoruz.

İşe alınacak Kons Bayanlara Sağlanacak Sosyal İmkanlar;

700-1000-1500 TL arası günlük net yevmiyeler,

Konaklama, yemek, yol

İsteyen Bayanlara sigorta kesinlikle yapılır

Huzurlu, güvenli ve kaliteli mekânlarda çalışma imkanı

İstediğiniz il ve ilçede çalışma imkânı

Yevmiyeler günlük net ve kesinlikle sözleşme yoktur.

 

Neden Bizimle Çalışmalısınız

  • Güncel menajerlik olarak önceliğimiz kaliteli hizmet sunmak.
  • Avans olanağı
  • Yaşam standardının üstünde  net ve yüksek ücret
  • Rahat, güvenli ve sağlıklı konaklama
  • Türkiye genelinde nezih ve kaliteli mekânlar
  • Tüm sosyal hakların karşılanması

İletişim Bilgilerimiz:

Telefon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kons iş ilanları pavyon iş ilanları gazino iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları pavyon iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları pavyon iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları
Kons iş ilanları
Kons iş ilanları